Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Mitmevõistlejad selgitavad Rakveres meistrid

27. ja 28. augustil toimuvad Rakvere staadionil Eesti mitmevõistluse meistrivõistlused noorte B- ja A-vanuseklassile ning täiskasvanutele.

Meeste eliidist oodatakse kohale praktiliselt kogu vabariigi paremikku. Eelinfo põhjal jäävad eemale vaid Kristjan Rahnu, Mikk Pahapill ja Erki Nool. Kui kaks esimest valmistuvad kõigi eelduste kohaselt septembrikuiseks rahvusvaheliseks jõuprooviks Prantsusmaal Talence`is, siis kolmas on tippspordist kõrvale tõmbunud.

Rakveres võistlevate atleetide nimekirjas on aga näiteks viimasel ajal väga head minekut näidanud Andres Raja (isiklik rekord tänavu juuli keskel Rakveres Fred Kudu mälestusvõistlustel püstitatud 7687 punkti), samuti Madis Kallas (7661 p) ja eduka esinemise nimel Eesti meistrivõistlustel suveuniversiaadist loobunud rakverlane Mikk Joorits (7641 p).

Võistluste algus on Rakvere staadionil laupäeval, 27. augustil kell 11. Pühapäeval, 28. augustil alustatakse kell 9.30. Mõlemal päeval asuvad esimesena starti noorte vanuseklasside võistlejad.

Eesti mitmevõistluse meistrivõistluste ajakava leiab Rakvere Spordikeskuse kodulehelt aadressil www. rakverespordikeskus.ee.
24 August 2005
  Kommentaarid