Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lauatennise Top8 naisüksikmängust kuldmedal Rakverre

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tartu külje all Lähtes kauaaegse Eesti lauatennisisti ja treeneri Evelin Lestali mälestusvõistlused, mille raames toimus ka Eesti Top8. Rakverest pääsesid seal osalema naistest Tatjana Tsistjakova ja meestest Tarmo Valdre. Eesti kaheksa parima nii nais- kui meeslauatennisisti osavõtul toimunud võistluse võitis naistest ülekaalukalt lauatenniseklubi Pinx mängija Tatjana Tsistjakova. Tatjana sõnul võis võistlusega väga rahule jääda.
Kristjan Saluvee
„See oli suur üllatus ja ma arvan, et mitte ainult minu jaoks vaid ka teiste jaoks,“ rääkis Tatjana. Siinkohal väärib märkimist, et Tanja oli mitu aastat võistlusspordist eemal ja see võistlus oli tema jaoks viimastel aastatel alles kolmas. Tanja suurt ülekaalu Eesti lauatennises näitab see, et ta kaotas seitsme mängu jooksul vaid 3 setti.


Võistlusel järgnesid Tatjana Tsistjakovale Marina Morozova (SK Aseri) ja kolmanda koha saavutas Karin Lindmäe (Valgu LTK Pingo)


Meeste konkurentsis pidi Rakvere lauatennisist Tarmo Valdre leppima kaheksanda kohaga. Kindlasti väärib märkimist Tarmo võit võistluste alguses Eesti edetabelis V kohta hoidva Andrei Sireli üle.


Valdre enda sõnul oli algus paljutõotav, kuid lõpus sai väsimus võitu. „Hooaja alguses pole füüsiline vorm kiita,“ lisas Tarmo.


Meestest oli võitja Eesti edetabeli juht Vallot Vainula (Pärnu Vint 90) ,kellele järgnesid Sergei Manturov (Valgu LTK Pingo) ja Aleksandr Smirnov (Tallinna LTK Kalev).

16 September 2005
  Kommentaarid