Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Virulased edenesid karikasarjas veerandfinaali

Eesti meeste 2005. aasta karikavõistlustel korvpallis võitis Rakvere palliklubi kaheksandikfinaali kordusmängus teisipäeval SKL/Hespereid 134:70 (57:45) ja liikus kahe kohtumise summas probleemideta kaheksa tugevama hulka.

Veerandfinaalis, kus parem selgitatakse ühe mängu põhjal, on virulaste vastaseks Audentese ülikool. Kohtumine peetakse 28. septembril Viljandi spordihallis.

Teistes veerandfinaalides kohtuvad BC Kalev-BIG/new balance Rapla, karikakaitsja Tartu ülikool/Rock-TTÜ KK ja Pirita BM-Elion/Eltel.

Tulemused (Eesti KV 1/8-finaal, 2. mäng)

20.09.05 Rakvere PK vs SKL/Hesperid 134:70 (29:32, 28:13, 32:10, 44:15)
Edasi: Rakvere PK 238:157

Punktid, Rakvere PK: Kallas 30 (vv 1/1), Raziulis 15 (vv 5/5), Denikin 14 (vv 1/0), Kurg 12 (vv 6/6), A. Villers 11, Eichfuss 11 (vv 1/0), Rooma 10, Pugonen 10 (vv 4/4), Hunt 8 (vv 2/0), Lokutšievski 8 (vv 6/3), Ehte 5 (vv 2/1).

SKL/Hesperid: A. Mohhov 26 (vv 9/7), Bazanov 14, Tamkõrv 14 (vv 4/2), Skitšenko 9 (vv 4/2), Nani 5 (vv 2/1), Ljubimtsev 2, Mitrašov 0 (vv 2/0), Zimen 0, Tulp 0, Tokarev 0, D. Mohhov 0.