Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere valmistas meistrile peavalu

Rakvere palliklubi ristas teisipäeval SEB Ühispanga korvpalli meistriliigas piigid valitseva Eesti meistri BC Kalev/Cramoga. Tallinnas, Kalevi spordihallis peetud tasavägise lahingu suutsid ehmatusega pääsenud väljakuperemehed kallutada enda kasuks 70:62 (poolaeg 37:36).

Ehkki tänavu koduste meistrivõistluste kõrval ka eurosarjas ja Balti liigas kaasa lööv pealinna klubi sooritas teise poolaja alguses 10:0 spurdi ja pääses enne otsustavat veerandaeg juba turvalisena näinud 55:42 eduseisu, ei visanud virulased püssi põõsasse. Neli ja pool minutit enne mängu lõppu jõudis Rakvere meeskond tänu leedulaste Saulius Dumbliauskase ja Ridas Globyse korvidele kuue punkti kaugusele 56:62.

Kaks minutit hiljem, pärast Dumbliauskase poolt korvi läkitatud lähiviset, kahanes vahe vaid kolmele punktile 62:65. Võitu külalistel napsata siiski ei õnnestunud - Kalevile kindlustasid viimasel paaril minutil võidu Tanel Kaljula ja Erik Dorbeku tabamused.

"Mäng oli võidetav. Kogu pakett oli tore, olen ise veel siiani selle lummuses," tunnistas Rakvere meeskonna peatreener Andres Sõber. "Meeldis see, et mehed tegid kõike täpselt nii, nagu kokku leppisime ja võitlesid nagu loomad algusest kuni lõpuni, ükskõik kui suurelt me vahepeal juba taga ei olnud."

Võitjate parimana kogus kokku kuus kaugviset tabanud Kaljula 26 punkti. Veljo Vares lisas 10 punkti ja 8 lauapalli. Rakvere resultatiivsematena viskasid Dumbliauskas ja Globys võrdselt 15 punkti, esimene hankis lisaks 10 lauapalli. Kolmanda leedulase Saulius Raziulise arvele jäi 14 punkti.

Pugonenil 2000 punkti koos

Rakvere palliklubi 25-aastane mängujuht Sven Pugonen ületas teisipäeval klubi ajaloos teise mängijana 2000 punkti piiri.

Kuuendat hooaega samas meeskonnas mängiv Pugonen on virulaste kasuks visanud nüüd 2003 punkti. Selles arvestuses edestab teda vaid klubi raudvara, 33-aastane Priit Lokutšievski, kelle arvel on hetkeseisuga 2248 punkti.

Kalevi vastu viskas Pugonen viimati 8 ja Lokutšievski 4 punkti.