Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
VÕRKPALL: Eesti klubide koondised võistlevad Luksemburgis

Eeloleval nädalavahetusel võistleb Eesti klubide koondmeeskond ja Eesti karikavõitja naiskond TLÜ/Cartini traditsioonilisel NOVOTEL CUP 2006 turniiril Luksemburgis.

Meeskondade turniiril osalevad lisaks Eestile ja korraldaja Luksemburgile veel Sotimaa ja Rootsi, naiskondadest lisanduvad Eestile ja Luksemburgile Portugal ja Inglismaa.

Luksemburgi turniiriga samal ajal osalevad Baltic Cup poolfinaalturniiridel Tallinnas SELVER/Audentes University, Tartu Pere Leib ning St.Peterburis Sylvester, mistõttu komplekteeriti koondisesse võrkpallurid põhiliselt Pärnust, Rakverest ja Võrust, lisaks noormängijad Audentese Spordikoolist.
Koondise koosseis:
Andres Toobal, Meris Merisaar, Ardo Lünekund, Aivar Silm ja Asko Esna (Falck Pärnu VK), Reimo Rannar, Elia Lulla, Martti Juhkami ja Hendrik Kurik (Aeroc Rakvere), Sander Steinberg ja Tanel Keskküla (Audentese Spordikool), Madis Järveots (Selista Ehitus/Võru VK). Vanemtreener Andrei Ojamets, treener Valdo Järvekülg.

Naiskonna koosseis:
Kristiina Raap, Karen Kotlov, Katrin Kõverjalg, Loore Mengel, Reet Sepp, Kädi Kööba, Olga Tsõgankova, Maili Arro, Siret Rits, Evely Vumba, Pirgit Purju, Kati Vann. Vanmetreener Anu Karavajeva, treener Ela Lillemaa.

Mängude ajakava kohaliku aja järgi (- 1 tund)

Reede 06.jaanuar 2006
14.00 Portugal - Inglismaa (N)
16.00 Sotimaa - Eesti (M)
18.00 Luksemburg - Rootsi (M)
20.00 Luksemburg - Eesti (N)

Laupäev 07.jaanuar 2006
14.00 Eesti - Rootsi (M)
16.00 Eesti - Portugal (N)
18.00 Luksemburg - Inglismaa (N)
20.00 Luksemburg - Sotimaa (M)

Pühapäev 08.jaanuar 2006
12.00 Eesti - Inglismaa (N)
14.00 Rootsi - Sotimaa (M)
16.00 Luksemburg - Eesti (M)
18.00 Luksemburg - Portugal (N)

Mullu samal turniiril osalenud Eesti klubide B-koondis vanemtreener Jaan Prassi ja treener Tõnu Õunapuu juhendamisel saavutasid 2. koha - kaotati 0:3 Sloveeniale ning võideti Malta ja Luksemburg tulemusega 3:0 Paremusjärjestus: 1. Sloveenia, 2. Eesti, 3. Malta, 4. Luksemburg

Eesti meeskonnas mängisid 2005.a.: Aivar Silm, Meris Merisaar, Risto Strandson, Karl Järvekülg, Rait Rikberg, Hendrik Kurik, Tamar Nassar, Ats Horn, Madis Pärtel.
Treenerid Jaan Prass ja Tõnu Õunapuu.
04 Jaanuar 2006
  Kommentaarid