Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Virulaste kanda olid koondises loetud minutid

Tallinnas jätkuval Balti mere turniiril korvpallis kaotas Eesti kuni 18-aastaste noormeeste koondis kolmapäeval 61:68 Rootsile, vahendab basket.ee.

Eesti noormehed juhtisid küll enamuse mänguajast - poolaeg võideti koguni 39:21 - ent teine poolaeg eestlastel ebaõnnestus. Kolmas mänguveerand kaotati 12:28 ja viimane 10:19.

Eestlaste parimatena viskasid Illimar Pilk 17, Ivar Tulit 15 ja Joosep Kivimäe 13 punkti. Timo Eichfussile mänguaega ei jagunud.

Enne neljapäeval peetavat viimast vooru, kus Eesti mängib Lätiga ja Rootsi Soomega, on Lätil kaks ning Rootsil ja Eestil üks võit. Soome pole võiduarvet veel avanud.

Eesti kuni 16-aastaste poiste koondis püsib enne otsustavat kohtumist Lätiga turniiril võiduta - kolmapäeval olid väljakuperemeeste kaotusenumbrid Rootsi koondisele 64:77.

Erik Keedus tõi eestlastest parimana 17 punkti. Virulastest viskas Janari Taar kolm punkti ja hankis kuus lauapalli, samuti platsil käinud Kristjan Hiire isiklikku punktiarvet ei avanud, kuid võttis maha kaks lauapalli.