Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Täna toimus EVF juhatuse koosolek

Täna, kolmapäeval 18.jaanuaril toimus EVF juhatuse koosolek. Arutati 2006.a. tegevuskava ja eelarvet, mis kinnitati mahus 13,5 miljonit krooni. Suurimateks projektideks on meeste Spring Cup, EM-alagrupiturniir ja Euroliiga turniiri korraldamine.

08.-14.maini toimuv meeste Spring Cup toimub Eestis juba teistkordselt, esimest korda 2004.a. Otsustav EM-alagrupiturniir peetakse juunikuu kolmandal nädalavahetusel Rakveres, Euroliiga koduturniir Hispaania, Hollandi ja Slovakkia vastu augustikuu esimesel nädalavahetusel loodetavasti vastvalminud Tartu Spordihallis. Lisaks rahvusmeeskonnale, kelle eesmärgiks on pääseda 2007.a. EM-finaali ja saada teist hooaega karastust Euroliigas, korraldatakse Eestis maikuu viimasel nädalal meesjuunioride EM-alagrupiturniir ja oktoobrikuus noorte Balti mats Eesti, Läti, Leedu ja Soome noortekoondiste osalemisel. Detsembrikuus vöörustab EVF Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni tütarlaste meistrivõistlusi.

EVF juhatus kuulas ära tegevtoimkondade aruanded ja vaatas üle liikmesklubide nimekirja. 2006.a. alguse seisuga kuulub EVF liikmeskonda 57 klubi.
18 Jaanuar 2006
  Kommentaarid