Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Scenker Liiga põnevuskohtumised: pühapäeval 5.veeb kell 17.00 Audentese Spordihallis - kohtuvad printsipiaalses kohtumises SELVER/ Audentes University ja Sylvester

Laupäeval, 4 veebruaril algusega kell 17.00 kohtuvad Rakvere Spordihoones Aeroc Rakvere ja SELVER/ Audentes University meeskonnad. SELVER/ Audentes University meeskond läheb kindlasti kordama kodus saadud võitu, mil Aeroci meeskond alistati tulemusega 3:1. Samas ei tohi ühtegi vastast alahinnata, nõrku vastaseid Schenker Liigas pole.

Pühapäeval, 5. veebruaril algusega kell 17.00 põnevuskohtunime SELVER / Audentes University ja Sylverster-i meeskondade vahel. 2005/2006 hooajal peetud kohtumiste osas on seis võrdne 2-2. Kuid viies olulisim mäng on tulemas. Schenker Liiga play-off koha eest võitlemiseks vajavad mõlemad pealinna klubid aga kindlasti võitu.

SELVER / Audentes University meeskonnas hetkel tõsisemaid vigastusi pole. Füüsilistel treeningutel töötatakse individuaalsete kavade alusel. Ees on kolm väga olulist nädalavahetust, kus iga geim ja mänguvõit on ääretult suure tähtsusega. Play-Off kohti on kolme võrdse meeskonna peale aga ainult üks, niiet komistada ei tohi keegi.Peatreener Avo Keel: "Kogu meeskonnal on väga kindel siht, mille nimel hetkel tööd tehakse. Ka töötavad mängijad on leidnud aega osalemaks hommikustel jõutreeningutel. Laupäevast kohtumist Aeroci vastu minnakse mängima ääretu tähelepanelikkusega, sest iga geimi kaotus võib olla väga suureks tagasilöögiks ja komistada me enam ei tohi.

Pühapäevane kohtumine Sylvesteri meeskonnaga on väga suure kaaluga. Kõik kolm meeskonda (ELVI/ Kuldiga, Sylvester ja SELVER/ Audentes University) vajavad võite rohkem kui õhku, sest edasi pääseb ainult üks meeskond ja seda teavad kõik. Sylvesteri vastu minnakse mängima ainult võidule, kaotajal on juba väga keeruline ennast kuue parema hulka murda. 26.veebruariks on kõik selge, kes pääseb edasi ja kes mitte."Diagonaalründaja Kristjan Sikaste: "Tulemas väga oluline nädalavahetus. Viimane põhiturniiri välismäng ja siis väga oluline kodumäng Sylvesteri meeskonna vastu.. Vajame kindlasti võite mõlema meekonna üle. Sylvesterilt oleme palju kõrvetada saanud. Võtame igat mängu väga tõsiselt ning üritame näidata oma parimat mängu."
03 Veebruar 2006
  Kommentaarid