Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Selgusid Elioni Rahvaliiga Põhja-Eesti finalistid

Elioni Rahvaliigas on välja selgitatud nii Lõuna- kui Põhja-Eesti finaalturniiril osalevad võistkonnad. Lõuna-Eesti finaalturniiril osalevad naiskondadest: Audru, Pärnu VK Tervis, Võru vald ja Ülenurme ning Rahvaliiga teise tugevusgrupi meeskondadest: Tähtvere, Tartu VK Ahjusepad, Pärnu VK Tervis ja Tikkurila/Pärsti. Põhja-Eesti nelja tugevama naiskonna sekka pääsesid Timpson-Tradingu, Narva SVK, Pirita SK ja Falck Eesti SK naiskonnad ning Rakvere SK II, Kunda Nordic Tsemendi, Tallinna SC Tempo ning Tallinna Valtsi meeskonnad. Mõlema regiooni finaalturniirilt pääseb Elioni Rahvaliiga lõppturniirile kaks paremat mees- ja naiskonda.

Kui Lõuna-Eesti finalistid olid teada juba varem, siis Põhja-Eesti finaalturniiril osalejate lõplik koosseis selgus alles lõppenud nädalavahetusel. Loode regiooni naiste mängudel oli edukaim Rahvaliiga mullune hõbemedalist Pirita SK. Falck Eesti SK ja Haapsalu VK Hani naiskonnad alistati numbritega 2:0, üldse oma selle hooaja esimene geim kaotati aga kohtumises Emmaste naistega, mis kokkuvõttes siiski 2:1 võideti. Falcki naiskond oli omakorda 2:0 üle nii Emmastest kui Haapsalust, Loode regiooni kolmanda koha kohtumises võitis Emmaste 2:1 Haapsalu naiskonda. Kirde regiooni turniiril oli naiskondadest edukaim Timpson Trading. Narva SVK ja Carmen alistati geimigi loovutamata, Rakvere/M.K.Reisile üks geimivõit siiski anti. Regiooni teise edasipääseja otsustanud mängus olid Narva võrkpallurid tasavägises kohtumises 2:1 üle Rakvere naistest. Loode regiooni neljas koht jäeti Carmeni naiskonnale.

Meeskondadest osales Loode regiooni turniiril kolm võistkonda. Tallinna meeskonnad Valts ja SC Tempo alistasid kindlalt Ridala ja tagasid sellega ka pääsu järgmisesse etappi. Tallinlaste omavahelise mängu võitsid Tempo mehed 3:0. Sootuks pingelisem oli edasipääsejate selgitamine Kirde regioonis, kus Rakvere SK II, Kunda Nordic Tsement ning KSK Alem kogusid kõik võrdse arvu punkte. Kuna Rakvere poisid võitsid Kundat 3:0, Kunda KSK Alemit 3:1 ja KSK Alem omakorda 3:2 Rakveret ning turniiri neljas osaleja SK Tervis alistati kõigi esikolmiku meeskondade poolt numbritega 3:0 siis järjestas geimide suhe esikolmiku järgnevalt: 1. Rakvere SK II, 2. Kunda Nordic Tsement 3. KSK Alem. Edsipääsejate seast välja jäi seega napimast-napimalt KSK Alemi meeskond.

Elioni Rahvaliiga Põhja-Eesti finaalturniir toimub 11.-12. märtsil Rakveres. Lõuna-Eesti mängud mängitakse 18.-19. märtsil Pärnus. Täpsem info Eesti Võrkpalli Liidu kodulehelt www.evf.ee .
13 Veebruar 2006
  Kommentaarid