Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ettevotluskonkurss

Austatud ettevõtja

Pöördun Teie poole üleskutsega osaleda Ida-Virumaa Arengukonverentsi raames korraldataval ettevõtluskonkursil 'Ida-Virumaa arendaja 2005', mis viiakse läbi ajavahemikul 21. veebruar 2006 kuni 13. märts 2006. Konkursi eesmärk on tunnustada ettevõtteid, ettevõtjaid ja omavalitsusi, kes on maakonna arengule kaasa aidanud.

Möödunud aasta lõpus jõudis Ida-Viru Maavalitsus koos ettevõtjate, omavalitsuste ja kodanike abiga välja töötada Ida-Virumaa arengustrateegia, mis toob välja prioriteetsed valdkonnad ja tegevussuunad maakonna atraktiivseks ning konkurentsivõimeliseks muutmisel. Teame, et püstitatud eesmärkide saavutamiseks ei piisa ainult maavalitsuse soovist ja tahtest, vaid seda tuleb teha koos ettevõtete, omavalitsuste, organisatsioonide ja kodanikega. Peame oluliseks tunnustada ja tuua eeskujuks neid, kelle panus arengustrateegia täitmisel oma tegevusega on oluline ja märgatav. Leidsime, et parim viis nimetatud eesmärgi täitmiseks on kuulutada välja konkurss 'Ida-Virumaa arendaja 2005', mille raames ettevõtted ja omavalitsused saavad välja tuua oma panuse ning hindamise tulemusena saab zürii välja tuua ja tunnustada edukamaid. Kutsun Teid kõiki osalema, et teavitada laiemat üldsust oma positiivsetest tegevustest ning ma usun, et nimetatud sündmus saaks meeldivaks traditsiooniks.

Parimad selgitame välja neljas kategoorias:
o 'Ida-Virumaa tutvustaja 2005'
o 'Ida-Virumaa elukeskkonna arendaja 2005'
o 'Ida-Virumaa investor 2005'
o 'Ida-Virumaa ettevõttesõbralik omavalitsus 2005'

Võitjad kuulutatakse välja Ida-Virumaa Arengukonverentsil 11. mail 2006.a.

Konkursil osalemiseks palun täita kirjale kaasa pandud küsimustik. Vastused palume tagastada hiljemalt 13. märtsiks 2006.a.

Küsimustiku täitmiseks ja tagastamiseks on kolm võimalust, mille hulgast saate valida endale sobivaima:

o elektrooniliselt Internetis www.ida-virumaa.ee/konkurss
o e-postiga saadetud ankeedi ja edastate täidetud ankeedi lisatud failina elektrooniliselt e-postiga aadressile: konkurss@ivmv.ee märksõna 'Ida-Virumaa Arendaja 2005'
o täites väljatrükitud ankeedi ja edastate postiga aadressile: Ida-Viru Maavalitsus, Keskväljaku 1, 41594 Jõhvi. Märksõna 'Ida-Virumaa Arendaja 2005'Osalemiseks palun Teil tutvuda ka konkursi reglemendi ja osalemistingimustega, mis on lisatud käesolevale kirjale ning kättesaadavad internetis aadressil www.ida-virumaa.ee/konkurss.

Lisainformatsioon:

Valentina Lunina
Tel: 332 1207
E-post: konkurss@ivmv.ee

Ida-Viru Maavalitsus
Keskväljaku 1, 41594 Jõhvi.

Loodan, et leiate võimaluse konkursil osalemiseks.

Lugupidamisega,
Ago Silde
Ida-Viru maavanem
22 Veebruar 2006
  Kommentaarid