Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Raimo Kägu: "Kellele kuradile seda raudteed vaja on?"
Rahva Ühtsuse Erakond tähistab oma esimest sünnipäeva homme, 31.jaanuaril Lääne- Virumaal, Sagadi mõisas. Erakond peab seal ka oma II üldkoosolekut, mis on pühandatud Tartu Rahu 105-le aastapäevale.

"Aasta tagasi toimus Eesti poliitamaastikul oluline muudatus kui sündis uus erakond, mis ehitati üles nullist. Täna oleme valmis rahvalt mandaati saades algatama olulisi muudatusi, mida inimesed on aastaid oodanud," ütles Raimo Kägu RÜE volikogu esimees. Ta märkis, et olukord tervishoiusüsteemis on hullemast hullem ja veel hullemaks läheb, kui vajalikke reforme ei tehta.

"Inimeste raviks vajalikku raha lähiaaastateks ei leita, küll aga plaanib valitsus ehitada grandioosse raudtee Berliini. "Kellele kuradile seda raudteed vaja on, kui inimesi ei suudeta 21. sajandil ravida ja riigipiir on kaitseta," arvas Raimo Kägu. Tema sōnul on Rail Baltica plaanitav trajektoor järjekordne näide sellest, kuidas valitsus rahva arvamusest üle rullib. Harju - ja Rapla- ning Pärnumaa valdade vastuseis raudtee ehitusele ei huvita Toompead.


RÜE PRESS
30 Jaanuar 2015
  Kommentaarid