Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Mart Helme: Sotsid õõnestavad Eesti põhiseaduslikku korda
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles Viljandis peetud julgeolekukonverentsil, et valimistel on kandideerimas terve rida erakondi, kes õõnestavad ühel või teisel moel Eesti põhiseaduses kehtestatud põhimõtet, mille järgi Eestis on rahvusriik.

„Eriti torkab silma Sotsiaaldemokraatide venemeelsus, nende esindajate poolt väljendatud hoiakud moodustavad väga selge mustri,“ ütles Helme.

„Sotside väljaütlemised vene keele positsiooni tugevdamiseks nii haridussüsteemis kui riigivalitsemises, soov lahjendada meie kodakondsuse saamise nõudeid veelgi aga ka väga kõnekas asjaolu, et partei suurrahastaja on otseselt seotud Venemaaga paneb nad julgeoleku mõttes samasse kategooriasse Keskerakonnaga,“ ütles Mart Helme.

„Neid ei saa lihtsalt usaldada eesti rahvuslike huvide kaitsmisel, sest oma väljaütlemistega näitavad nad ikka ja jälle, et nad ei saa aru või ei hooli neist väärtustest, mis on kirjas Eesti Vabariigi põhiseaduse preambulis ja mis määratlevad Eesti riigi eestlaste rahvusriigina.“
22 Veebruar 2015
  Kommentaarid