Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lubadeta joobes juhil tuleb veeta kuu arestimajas
Nädalavahetusel Pärnus politsei poolt kinni peetud liiklusrikkujale määrati täna liitkaristusena 27 päeva aresti.Laupäeval, 7.märtsil, pidas politseipatrull Pärnus Rohelise ja Kiige tänava nurgal kinni sõiduauto Peugeot. Kontrollimisel tuvastati sõidukit juhtinud 22-aastasel Märdil joobetunnused ja lisaks sellele puudus tal juhtimisõigus. Juht toimetati peale kontrolli kainenema ja täna tuli liiklusrikkujal anda aru Pärnu kohtumajas. Asjaolusid arvestades määras kohtunik rikkujale liitkaristusena 27 ööpäeva aresti.

Pärnu politseijaoskonna patrulli- ja liiklusjärelevalvetalituse juhi Sander Peremehe sõnul tundub mõeldamatu, et keegi sellise järjekindlusega soovib ohustada kaasliiklejaid.

„Kindel on see, et sellised korduvrikkujatest juhid tuleb liiklusest eemal hoida. Suureks abiks on joobes juhtimise piiramisel see, kui rikkumisest ja rikkujast politseile vahetult teada antakse. Ühiskonnas ei tohi olla ükskõiksust ega tolerantsi sellele, kui keegi plaanib juhtida, või juba juhib sõidukit alkoholi tarvitanuna,“ ütles Peremees.

Viimati kõrvaldas politsei Märdi juhtimiselt joobetunnustega käesoleva aasta 16. jaanuaril ja juhtimisõigus võeti talt karistusena möödunud aasta oktoobris.


Heiko Leesment
09 Märts 2015
  Kommentaarid