Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu on alustanud kevadpuhastusega
Tartu linnavalitsus on alustanud selleaastase sõidu- ja kõnniteede kevadise puhastusega. Linna ja töövõtjate lepingus on tööks ette nähtud 20 päeva, esialgne lõpptähtaeg on 27. märts.

Kuna tegemist on märgpuhastusega, siis saab neid töid teha vaid ajal, mil teetemperatuur on üle nulli. Enamik peatänavaid on paaril korral puhastatud, kuid vajavad seda veel. Ilmaprognoose arvestades on oodata öökülmi ja võib-olla ka lund, mistõttu tö öd võivad siiski pikeneda.

Haljasalasid ja parke hooldavatele firmadele on antud korraldus alustada kõnniteede ja lahtise prahi koristusega ning pinnase tahenedes ka haljasalade rehitsemisega. Töövõtjatega on lepitud kokku koristustööde võimalikult kiires teostamises.

Kinnistuomanikel palutakse koristada oma hooldusalas olevad hoovid kõnniteed (mida on 85-90% linna kõnniteedest). Kui kõnniteelt aetakse pühkmed sõiduteele pärast ülelinnalisi koristustöid, tähendab see, et sõiduteid tuleb veel kord koristada.

Sel aastal toimuvad 18. korda ka Tartu heakorratalgud. 20. aprillist 3. maini kestvad talgud keskenduvad tänavu Emajõe kallasrajale Sõpruse sillast Ihasteni. Täpsem info tuleb märtsi lõpupoolel.
11 Märts 2015
  Kommentaarid