Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

President Ilves esineb mõjukal Brüsseli Foorumil
President Toomas Hendrik Ilves sõidab täna töövisiidile Belgiasse, kus ta osaleb korraldajate kutsel kõrgetasemelisel Brüsseli Foorumil ning arutleb koos mõjukate riigijuhtide ja välispoliitika kujundajatega majanduse hetkeseisu, Atlandi-üleste suhete, julgeoleku ja Euroopa tuleviku üle.

Brüsseli Foorumi seekordsed peateemad on Euroopa majanduslik konkurentsivõime, ettevõtlus ja innovatsioon, Atlandi-ülesed suhted, muutunud julgeoleku olukord Euroopas, Venemaa-Ukraina suhted, terrorism ning energiasõltumatus.

Eesti riigipea osaleb paneeldiskussioonis, mis keskendub Euroopa tulevikule ja kõneleb foorumi raames toimuval õhtusöögil, mille peateemaks on propagandasõda ning strateegiline kommunikatsioon.

Brüsseli Foorum on iga-aastane kõrgetasemeline välis- ja julgeolekupoliitikale keskenduv kohtumine, mis toimub sel aastal kümnendat korda ning koondab mõjukaimad Põhja-Ameerika ja Euroopa poliitikud, ettevõtjad ning välispoliitika mõtlejad. Osalejate hulgas on riigipäid, Euroopa Liidu institutsioonide ja liikmesriikide kõrgeid ametnikke, parlamentide liikmeid, Ameerika Ühendriikide poliitikuid, akadeemikuid ja meedia esindajaid. Brüsseli Foorum pakub platvormi Atlandi-üleste suhete hoidmiseks ja tugevdamiseks ning mõttevahetuseks globaalsetel teemadel.

Tagasi Eestisse jõuab president Ilves pühapäeva hilisõhtul.
20 Märts 2015
  Kommentaarid