Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Töötukassa korraldab homme töömessi Rakveres
9.aprillil kell 11-15 toimub Rakveres Rakvere Spordikeskuses (Kastani 12) Lääne-Virumaa töömess.

Töömessile on oodatud kõik huvilised, kes soovivad infot tööpakkumistest ja tööturuolukorrast Lääne-Virumaal, Eestis ja ka Euroopas laiemalt. Kuna tööandjad teevad esmased intervjuud võimalike kandidaatidega juba messi ajal, on külastajatel soovitav võtta kaasa oma CV.

Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Kai Puhasmetsa sõnul osaleb messil 17 tööandjat, kellel on pakkuda erinevaid ametikohti. Eelkõige otsitakse töötajaid erinevatesse tootmisvaldkondadesse, samuti kliendi- ja puhastusteenindusse. „Tööandjad loodavad messi abil leida näiteks tootmisliini ja seadmete operaatoreid, laotöötajaid, tõstukijuhte, klienditeenindajaid, koristajaid, toiduainetetööstuses tootmistöölisi, pagareid, transporditöölisi, seadmete hooldusmehaanikuid, tegevusjuhendajaid, kokkasid, traktoriste ja farmitöölisi,“ tõdes Puhasmets. Lisaks on messil võimalik tutvuda kõigi tööpakkumistega, mis on Eesti Töötukassale üle Eesti vahendada antud.

„Esmakordselt osaleb Lääne-Virumaa töömessil Soome tööandja Lassila & Tikanoja Oyi, kes pakub tööd Soomes puhastusteeninduses ning kütte- ja külmaseadmete tehnikutele. Neil on pakkuda üle 1000 hooajalise töökoha suveks, mis võiksid sobida noortele, kuid on pakkuda ka püsivaid töökohti. Lassila&Tikanoja Oyi on Soomes ühinenud projektiga Vastutustundlik suvetööandja, kus pööratakse tähelepanu sellele, et noor saaks suvetööst positiivse kogemuse,“ lisas Puhasmets.

Messi ajal toimuvad ka mitmed ettekanded:

11.00 EURES, Töötukassa
12.00 Maksu- ja Tolliamet
13.00 Tööinspektsioon
14.00 Noortegarantii tutvustus, Eesti Töötukassa

Lisaks tööandjatele osalevad messil ka kutseõppasutused – Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Rakvere Ametikool ja Väike-Maarja Õppekeskus.
08 Aprill 2015
  Kommentaarid