Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Venemaa annab mõrvar Jüri Mosina Eestile välja
Vene peaprokuratuur otsustas anda Eesti ametivõimudele välja mitmes tapmises süüdi mõistetud Jüri Mosina, kes tänavu kevadel Venemaale põgenes.

Mosin peeti Eesti ja Vene politseijõudude ühisoperatsiooni tulemusena Peterburis kinni 19. mail ja justiitsminister Ken-Marti Vaher kirjutas Mosina väljaandmistaotlusele alla juunis, teatas justiitsministeeriumi pressiesindaja BNS-ile.

Mosina väljaandmise järel esitatakse talle süüdistus karistuse kandmisest kõrvalehoidmise eest ja selle eest mõistetud karistus liidetakse Mosina veel kandmata vangistusele.

Seitse korda kohtulikult karistatud Mosin kuulutati rahvusvaheliselt tagaotsitavaks mullu 7. mail, kui mees ei pöördunud lühiajaliselt väljasõidult tagasi Ämari vanglasse. Mosin kandis Ämaris 15-aastast vanglakaristust mitme röövimise ja kolme tahtliku tapmise eest.  BNS

07 Oktoober 2004
  Kommentaarid