Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei saab juurde 57 noort politseinikku
Sisekaitseakadeemia politseikolledži Paikuse politseikooli lõpuaktusel saab reedel koolilõpudiplomi 57 noort politseinikku.

"Need teotahtelised noored on juba kooli ajal üles näidanud võimekust anda oma panus Eesti turvalisemaks muutmisesse ja on meie organisatsiooni väga oodatud," ütles politseiameti arenguosakonna politseidirektor Priit Männik politseiameti pressiesindaja vahendusel BNS-ile.

Lõpetajatest läheb 21 tööle Põhja politseiprefektuuri, 10 Lääne politseiprefektuuri, 15 Lõuna politseiprefektuuri, kuus Ida politseiprefektuuri, neli julgestuspolitseisse ja üks sisekaitseakadeemia politseikolledžisse.

Kaks käesoleva aasta parimat lõpetajat Janar Kummits ja Rain Vosman saavad lisaks diplomile ka Rootsi politseiakadeemia komissari Stig Hagströmi omanimelise stipendiumi 1000 ja 750 Rootsi krooni väärtuses.

Hagström on omanimelist stipendiumi parimatele kadettidele andnud välja alates 1993. aastast edendamaks Eesti politseid.  BNS

08 Oktoober 2004
  Kommentaarid