Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Savisaarest võib saada suurfirma nõunik
Tallinna linnapea kohalt tagandatud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar võib tööle asuda ühte suurfirmasse, mille nime ta veel ei avalikusta.

"Lähim kuu kuni kaks luban enesele puhata. Loomulikult jätkan ka sel ajal oma tööd Eesti poliitikas," ütles Savisaar teisipäeval BNS-ile läkitatud teates.

"Pole aga välistatud, et selle kõrval asun tööle ka ühe suure firma nõunikuna, pakkumisi on tehtud mitmeid. Samuti aitan oma vanemat poega Erkit, kes seni on üksi sipelnud ühe väikese perefirma ülestöötamisel," rääkis Savisaar.

Kuna kindlat kokkulepet ei ole, siis oma võimalikku tööandjat Savisaar välja öelda ei soovinud.

Savisaar tõdes, et ajakirjandus on tema tulevikuplaanide vastu palju huvi tundnud, kuid versioon tema asumisest Toompeale riigikogu keskfraktsiooni nõunikuks ei ole välistatud, kuid on vähetõenäoline.

Savisaar ütles, et rääkis Toompeale asumisest mõnele poliitikule jälgimaks, kuidas info liigub. Ta lisas, et need jutud jõudsid ka kiiresti ajakirjandusse.

Riigikogu liikme volitusi Savisaar taastada ei saa, kuna loobus mullu kevadel kohast, et jätkata Tallinna linnapeana.  BNS

27 Oktoober 2004
  Kommentaarid