Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Neinar Seli sai kahe päevaga lipnikust leitnandiks
President andis oma teisipäevase käskkirjaga endisele riigikogu liikmele, ettevõtjale Neinar Selile lipniku auastme, kuid mees tuli neljapäeval juba leitnandiks määrata.

Eksituse põhjustasid kaitseväe Võru lahingukoolis vabatahtlike reservohvitseride kursuse läbinud Seli kohta kaitsejõudude peastaabi personalioskonda laekunud puudulikud isikuandmed.

"Isikuandmetes ei kajastunud tõsiasi, et Seli on saanud Tartu ülikooli sõjanduse kateedris reservohvitseri koolituse ning talle oli omistatud juba ühe teise riigi vanemleitnandi auaste," ütles BNS-ile peastaabi teavitusosakonna ülem Peeter Tali. Vanemleitnandi auastme sai Seli nõukogude ajal.

Ta lisas, et pärast isikuandmete täpsustamist vabandas peastaap kahetsusväärse eksituse pärast ja tegi president Arnold Rüütlile esildise Seli ülendamiseks leitnantiks.  BNS

11 November 2004
  Kommentaarid