Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Üle Eesti on pingeta 86 alajaama
Eesti Energia loodab lähiajal kõrvaldada reedel pideva vihmasaju ja tugeva tuule põhjustatud elektrikatkestused, kella 16 seisuga oli üle Eesti välja lülitunud 86 alajaama.

Elektritoiteta on 15 alajaama Harjumaal, neli Viljandis, 16 Pärnu piirkonnas, 35 Lääne-Virumaal, neli Valgamaal, üks Hiiumaal, kaheksa Raplas ja kolm Paide kandis, teatas BNS-ile Eesti Energia pressiesindaja.

Enamik katkestusi saab kõrvaldatud lähiajal, kinnitas ta, kuid lisas, et remondibrigaadide tegutsemine on kohati häiritud raskete ilmaolude ja nüüd ka hämaruse poolt.

Peamiselt tekitasid elektrivõrgule probleeme tuulepuhangud ning tugevad vihma- ja äikesehood, surudes märgi oksi liinidele ning murdes puid, mis võisid liinidele langeda ja katkestusi põhjustada.

Reedel kella 12.30 seisuga oli üle Eesti välja lülitunud 268 alajaama ligikaudu 18.000-st. Tugeva tuule, vihma ja niiskuse tõttu oli elektrita 52 alajaama Harjumaal, 91 Hiiumaal ja Saaremaal, 51 Lääne-Virumaal, 46 Viljandis, neli Pärnus ja 24 alajaama Raplamaal.  BNS

12 November 2004
  Kommentaarid