Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kati Toots lõpetab lepingulised suhted politseiametiga
Eelmisel nädalal ajakirjanduse huvikeskmesse tõusnud Kati Toots soovib lõpetada lepingulised suhted politseiga.

Kati Toots (23) esitas esmaspäeval avalduse, et lõpetada temaga töövõtuleping ennetähtaegselt alates 18. novembrist, teatas politseiameti pressiesindaja BNS-ile. Naise leping politseiametiga kehtinuks 2. detsembrini.

Pressiesindaja sõnul annab Kati Toots oma töö üle politseikoostöö büroole, kes asub otsima uut inimest seda tööd tegema.

"Seoses esilekerkinud asjaolude ja lahendamata probleemidega, mis on seotud minu isikuga, pean eetilistel põhjustel vajalikuks lahkuda. Minu isiklike probleemide tõttu on põhjendamatu kriitika alla sattunud politseiamet," teatas Kati Toots pressiesindaja vahendusel.

Kati Toots sattus avalikkuse huvikeskmesse eelmisel nädalal, kui ajakirjanduses ilmusid teated sellest, et kaitsepolitsei uurib ebaseadusliku jälitustegevuse juhtumit, millesse on segatud Jaan Toots.

Ajalehtede andmetel jälgis endine kõrge politseiametnik ja ärimees Toots oma politseiametis töötava naistuttava tegemisi, kuna kahtlustas, et noor naine kohtub ka teiste meestega.  BNS

15 November 2004
  Kommentaarid