Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Mihkelson usub Eesti-USA heade suhete jätkumist
Riigikogu väliskomisjoni esimehe Marko Mihkelsoni hinnangul jätkub Eesti ja USA suhete positiivne areng ka USA uue välisministri ajal.

USA välisministri Colin Powelli ootamatut tagasiastumist kommenteerides ütles Mihkelson BNS-ile, et Powell juhtis USA välispoliitikat ajal, mil Eesti sai NATO täieõiguslikuks liikmeks. "Juba see viitab tema olulisele rollile USA ja Eesti suhete arengus," lisas ta.

Väliskomisjoni esimees avaldas lootust, et kahe riigi suhete areng jätkub sama positiivses vaimus ka USA uue välisministri ajal.

Valge Maja kinnitas esmaspäeval, et Powell lahkub ametist.

"Ma usun, et nüüd, mil valimised on möödas, on mul aeg astuda välisministri kohalt tagasi ja naasta eraellu," kirjutas Powell avalduses, mille ta edastas Valgele Majale reedel.

Mitu USA administratsiooni kõrget ametisikut kinnitasid Reutersi teatel teisipäeval, et president George W. Bush määrab Powelli asemele oma senise julgeolekunõuniku Condoleezza Rice'i.  BNS

16 November 2004
  Kommentaarid