Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Parts õnnitles Läti ja Leedu peaministrit
Peaminister Juhan Parts õnnitles neljapäeval Läti peaministrit ametissenimetamise ja Leedu peaministrit ametisse taasnimetamise puhul.

Parts õnnitles neljapäeval Läti parlamendi poolt ametisse nimetatud valitsusjuhti Aigars Kalvitist ja samuti Algirdas Brazauskast, kes jätkab Leedu peaministrina, ning soovis mõlemale edu, teatas BNS-ile valitsuse meedianõunik.

Peaminister märkis, et naabrite ja sõpradena on Eesti ja Läti paljudes küsimustes ühisel seisukohal ning kahe riigi vaheline koostöö on suurepärane ja pragmaatiline.

"Olen veendunud, et tehes tihedat koostööd Euroopa asjus, suudame me suurendada stabiilsust, julgeolekut ja konkurentisvõimet Läänemere piirkonnas ja Euroopas tervikuna," kirjutas Parts oma Läti kolleegile.

Läkituses Leedu peaminstrile avaldas Parts heameelt, et kaks riiki on väga paljudes küsimustes ühisel seisukohal. Ka Eesti ja Leedu suhteid iseloomustas Parts kui suurepäraseid ning avaldas lootust, et need tugevnevad lähiaastatel veelgi.

Mõlemas läkituses avaldas Parts lootust, et nii Läti kui ka Leedu peaminister külastavad peagi Eestit.  BNS

02 Detsember 2004
  Kommentaarid