Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kaitsevägi lähetas jõuludeks Iraaki kaplani
Pühapäeva hommikul sõitis Iraaki kaplan, leitnant Raivo Nikiforov, et viia läbi jõulujumalateenistus, toetada seal teenivaid kaitseväelasi sisseelamisel ning pakkuda vajadusel hingehoidlikku abi.

Leitnant Nikiforovi sõnul on oluline, et kaitseväelased tunneksid ka kodust kaugel teenides hoolimist.

"Kuna meie üksusel kohapeal kaplanit ei ole, on oluline, et poisid harjuksid sellega, et kaplanit ei vajata mitte ainult kõige hullemates olukordades," rääkis leitnant Nikiforov. "Kaplan saab olla toeks ka hingehoidlike murede lahendamisel."

Tapa Väljaõppekeskuses vanemkaplanina teeniv leitnant Raivo Nikiforov on kaitseväekaplan alates 1998. aastast. 2002. aastal osales ta kergejalaväekompanii Baltsqn koosseisus kuuekuulisel rahutagamismissioonil Kosovos, teatas BNS-ile kaitsejõudude peastaabi pressiesindaja.

32-meheline kergejalaväerühm Estpla-10 sõitis Iraaki eile, vahetades välja seal kuus kuud teeninud Estpla-9. Estpla-10 ülem on kapten Andrus Merilo.  BNS

19 Detsember 2004
  Kommentaarid