Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

President on tänavu saatnud 1596 jõulukaarti
President Arnold Rüütel on tänavu saatnud 1596 jõulukaarti, neist 364 Eestist väljapoole.

"Kaardisaajate hulgas on Eesti suursaadikud ja konsulid, riigipead, tööalastel visiitidel kohtutud inimesed, poliitikud nii meil kui mujal maailmas," rääkis presidendi kantselei pressiesindaja Katrin Mesilane BNS-ile.

Jõulutervitused saavad Mesilase sõnul ka paljud Eesti koolid ja lasteaiad, samas ka näiteks Aleksandrovka keskkool Krimmis, mida president on ise külastanud ja kus töötab Eestist läinud eesti keele õpetaja. "Kõigile kaartidele on president ka käsitsi alla kirjutanud," kinnitas Mesilane.

Presidendi selle aasta jõulukaardi autor on taas kunstnik Heiki Looman ning see kujutab Kadriorus asuva presidendi kantselei hoone fuajeed. Tänavune kaardi valik on seotud 100 aasta möödumisega 1930. aastail hoone projekteerinud arhitekti Alar Kotli sünnist.

President ise on Mesilase sõnul saanud jõulutervitusi nii poliitilistelt kui ka kodanikuühendustelt, liitudelt ja seltsidelt. "Samuti on mitmeid jõululäkitusi eraisikutelt, nende hulgas ka seitsmeaastaselt Kadrina poisilt," lisas ta.  BNS

22 Detsember 2004
  Kommentaarid