Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei hoiatab inimesi libaloterii eest
Jõgeva politsei hoiatab inimesi lotopettuse eest, milles petturid teatavad inimestele suurest rahalisest võidust ja paluvad saata loterii korraldajatele oma täpsed isiku- ning pangaandmed.

Jõgeva linna elanik leidis kolmapäeval oma postkastist inglise keeles kirjutatud kirja, milles teatati, et ta on Hispaania loteriiga võitnud peaaegu 616.000 eurot.

Lisaks sellele paluti kirjaga kaasas oleval lehel täita lahtrid isiku- ning pangaandmete kohta ja see Hispaaniasse tagasi saata. Nende andmete alusel lubati inimesele teha võidetud summa ülekanne, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja BNS-ile.

Politsei palub inimestel oma isiku- ja pangaandmeid mitte avalikustada, kuna tegemist võib olla pettusega.

Ka möödunud aastal levisid Eestis taolised kirjad, milles teatati, et välismaise loteriiga on võidetud suur rahasumma. Pärast andmete saatmist paluti inimestel võidusumma kättesaamiseks kanda üle suur summa raha. Ülekande tegemise järel aga võidusummat ei laekunud.

Politsei palub kõigil, kes on libaloterii kirja saanud, teatada sellest politseile telefonil 110 või viia kiri lähimasse politseiasutusse.  BNS

06 Jaanuar 2005
  Kommentaarid