Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Läänemaal on taastumas tormieelne olukord
Teisipäeva hommikuks hakkas nädalavahetusel tulvavetest ja tormituultest räsida saanud Lääne maakonnas taastuma tormieelne olukord.

Fortumi tootmisjuhi Kaupo Kuurbergi kinnitusel on kõik Lääne maakonna alajaamad uuesti pinge alla saadud, välja arvatud Lääne-Nigula ilmajaama alajaam ja Vendo alajaam Lihulas, teatas BNS-ile Lääne maavalitsuse esindaja.

Teisipäeva hommikul kella 8.30 seisuga oli elekter tagasi kogu Vormsi saarel.

Haapsalu Veevärgi tootmisjuhi Algis Saare sõnul ei tööta Haapsalus veel kolm kanalisatsioonipumplat.

Suurem osa Haapsalu elanikke on koju tagasi pöördunud. Haapsalu gümnaasiumi internaadis on varjul veel kolm perekonda väikeste lastega.

Läänemaa kriisikomisjoni esimehe Lääne maavanema Sulev Vare hinnangul küünib maakonna tormikahju kümnetesse miljonitesse kroonidesse.

Torm tegi kõige suuremat kahju Haapsalus, kus inimeste kontsentratsioon on kõige suurem. Ka mujal päästeti inimesi paadiga, aga mitte nii palju kui Haapsalus, kus evakueerida tuli 103 inimest.

Haapsalus sai kõige rohkem kannatada Holmi poolsaar.

Vare tänas kõiki, kes aitasid kaasa tormis kannatanute abistamisele ja evakueerimisele ning kõigi kiiret sekkumist vajavate kahjustuste kõrvaldamisele.  BNS

11 Jaanuar 2005
  Kommentaarid