Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Üleujutuse tõttu on Eestis suletud kümme teelõiku
Nädalavahetusel möllanud tormist põhjustatud üleujutuste tõttu on Eestis liikluseks suletud kümme teelõiku Raplamaal, Pärnumaal, Viljandimaal ja Läänemaal.

Rapla maakonnas on suletud Lokuta-Jõeküla tee kuni 11,2. kilomeetrini, Vana-Vigala-Läti tee 3,7.-4,7. kilomeetril ning Tamme-Loe-Tamme tee kilomeetritel 3,5-5, teatas BNS-ile maanteeinfokeskus.

Pärnu maakonnas on suletud Vändra-Võidula tee 8,6. kilomeetrini, Rõusa-Käru tee 4.-5. kilomeetril Võidula-Käru lõigul, Munalaiu tee täies ulatuses ning Kõpu-Tõramaa-Jõesuu maantee 28. kilomeetrist kuni Viljandi maakonna piirini.

Viljandi maakonnas on suletud Epra-Kildu tee 5.-5,5. kilomeetril Kildu küla juures. Viljandimaal on läbipääs raskendatud Kildu-Oksa-Tõramaa maanteel 15.-24,6. kilomeetril Oksa ja Tõramaa vahel.

Lääne maakonnas on suletud Kirbla-Rumba-Vana-Vigala maantee 11,5.-12,5. kilomeetril Rumbal ja Vanamõisa-Koonga-Ahaste tee 3.-4. kilomeetril vahetult enne Pärnu maakonna piiri.  BNS

12 Jaanuar 2005
  Kommentaarid