Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kaitseväelased õppisid Tapal raskekuulipilduja instruktoriteks
Täna, 18 jaanuaril lõpetasid 12 kaitseväelast Tapa Väljaõppekeskuses raskekuulipilduja Browning 12,7-mm instruktori kursuse.

Enamus raskekuulupilduja instruktori kursusel osalejaid olid Tapa Väljaõppekeskusest, samas oli üks kaitseväelane ka Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustest ja üks Kaitseväe Võru Lahingukoolist.

Kursuse ülema, Õhutõrjedivisjoni Õhutõrjekooli veebli staabiveebel Hannes Vaalmetsa sõnul võib nii kursuse kui ka osalejatega igati rahule jääda.

“Kursuse keskmiseks hindeks oli 4,8,” ütles staabiveebel Vaalmets. “Koolitatavad õppisid kiiremini, kui õppekava ette nägi.” Suurima probleemina tõi kursuse ülem välja vabariigi valitsuse poolt vastuvõtmata seaduse, mille tõttu jäid ära planeeritud mudellennuki laskmised.

Raskekuulipilduja instruktori kursusel osaleja nooremveebel Sergei Kägo Kaitseväe Võru Lahingukoolist tõstis esile kursusel osalejate väga head suhtumist õpetatavatesse, samuti hindas ta kõrgelt saadud raskekuulipilduja laskmiskogemust.

VNL-Online
18 Jaanuar 2005
  Kommentaarid