Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Julgestuspolitsei tutvub Peterburis ettevalmistustega jalgpallimatšiks
Julgestuspolitsei juht Raivo Aeg ning komissar Varmo Rein on tänasest pühapäevani Peterburis, et tutvuda miilitsa ettevalmistuste ja tegevustega korra tagamiseks 17. aprillil toimuval Peterburi Zeniti ja Moskva CSKA jalgpallimatšil.

“Eesti politsei peab suure publikuarvu ja kõrge turvalisuse riskiteguriga jalpallimängudeks valmis olema ning väliskolleegidega kogemusi vahetama. Edukate jalgpalliriikide praktika näitab, et ohjeldamatud fännid saadavad korda tõsiseid korrarikkumisi ning põhjustavad sanktsioonide rakendamist ka klubidele,” ütles politseipeadirektori asetäitja julgestuspolitseis Raivo Aeg.

Peterburi Zeniti ja Moskva CSKA jalgpallimatšile oodatakse täisstaadioni, kuhu mahub 30 000 pealtvaatajat. Korra tagamisse seoses mänguga on kaasatud ligi 3000 miilitsatöötajat.

“Politsei koostöö Peterburi miilitsaga on hea ning meie kolleegid pakkusid võimalust jälgida miilitsa tegevust tavalisest kõrgema riskiteguriga hinnatud mängu eel ja korra tagamist mängu ajal,” lisas Raivo Aeg.

Julgestuspolitsei esindajad kohtuvad Sankt Peterburgi ja Leningradi oblasti siseasjade peavalitsuse, korrakaitse valitsuse ja kriminaalmiilitsa jalgpalli ja massiürituste tagamise osakonna esindajatega. Eesti delegatsiooni saadab politsei sideohvitser Peterburis Harry Tuul.

Kaks Peterburi miilitsat tutvusid märtsi lõpus Tallinnas politsei tööga seoses Eesti-Venemaa MM valikmängu turvalisuse tagamisega. Lisaks viibisid 30. märtsil toimunud mängul ka Soome ja Hollandi politsei esindajad.

Juunis tutvuvad julgestuspolitsei ja Põhja politseiprefektuuri esindajad Soome politsei tööga seoses Helsingis toimuval Soome-Hollandi jalgpallimängul turvalisuse tagamisega.

VNL-Online
15 Aprill 2005
  Kommentaarid