Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tele2 pakub USA ja Venemaa suunal soodsaimat kõneminuti hinda kuni augusti lõpuni
Tele2 langetas Sõbrariigi minutihinda USA ja Venemaa suunal 0,79 kroonini. Soodustus kehtib 18. juulist kuni 31. augustini ööpäevaringselt kõigile Tele2 lauatelefoniteenust kasutavatele klientidele, kes on Sõbrariigiks valinud USA või Venemaa suuna.

Sõbrariik on Tele2 lauatelefoniteenuse klientidele pakutav soodustus, mis võimaldab helistada enda poolt määratud välisriigi tava- ja mobiiltelefonivõrkudesse tavahinnakirjast soodsamalt.

Tele2 lauatelefoniteenusega saab liituda ning Sõbrariigi määrata helistades numbrile 800 2001 või Tele2 Iseteeninduses internetis aadressil kt.tele2.ee. Lauatelefoniteenusega liitumine ning Sõbrariigi määramine on tasuta. Sõbrariigi saab teise vastu vahetada tasuta Tele2 Iseteeninduses.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid 28 miljonile kliendile 25 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid ning tarkvaraarendust Trigger Software OÜ teostusel.

Kersti Gorstov
20 Juuli 2005
  Kommentaarid