Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei polnud Rapla arestantide põgenemises süüdi
Lääne prefektuuris korraldatud distsiplinaarjuurdlus ei leidnud politseinikel süüd juuni alguses Rapla arestimajast kahe arestandi põgenemises.

Lääne prefektuuri pressiesindaja Maria Murakase sõnul tuvastas juurdlus, et põgenemine sai võimalikuks arestimaja jalutushoovi ukseluku konstruktsioonivea tõttu, milles ei saa politseinikke süüdistada.
“Viga likvideeriti üsna kohe pärast selle ilmsiks tulekut ja põgenemiseks kasutatud ust tugevdati,” ütles Murakas BNS-ile.

Rapla arestimajast põgenes kaks vahialust 2. juunil. 1971. aastal sündinud Sergei Kuruško ja 1970. aastal sündinud Ruslan Prokopenko pääsesid pakku jalutushoovist kella 14.50 ajal, mõlemad on pärit Tallinnast ja olid vahi all korduvate varguste eest.

Põhja prefektuuri töötajad tabasid Kuruško ööl vastu 24. juunit, teine põgenik on endiselt jooksus. Lääne prefektuur on alustanud põgenemise uurimiseks kriminaalasja.  BNS
20 Juuli 2005
  Kommentaarid