Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Valvsa kodaniku vihje peale avastati Sillamäel kanepikasvatus
Eile avastasid Ida Politseiprefektuuri kriminaalosakonna narkotalituse politseinikud saabunud vihjet kontrollides kanepikasvatuse Sillamäel. Kahtlustatavana Karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb unimaguna, kanepi ja kokapõõsa ebaseaduslikus kasvatamises, peeti kinni 40-aastane Andrei.

21.07.2005 avastasid Ida Politseiprefektuuri kriminaalosakonna narkotalituse politseinikud saabunud vihje peale kanepikasvatuse Sillamäel aiandusühistu Sputnik ühelt aiamaalt. Kahtlustatav kanepi ebaseaduslikus kasvatamises on 40-aastane Andrei.

Narkotalituse politseiametnikud konfiskeerisid kaheksateist umbes 1,5 meetrist taime aiandusühistu Sputnik ühel aiamaal asuvast kasvuhoonest. Kahtlustatav mees ise väidab, et kasvatas kanepit enda jaoks kui kõhuvalu ravimit. Varem ei ole Andrei politsei huviorbiiti sattunud.

Asja uurimiseks on algatatud kriminaalmenetlus KarSi § 188 ehk unimaguna, kanepi ja kokapõõsa ebaseadusliku kasvatamise tunnustel.

Viimati avastati Ida-Virumaal kanepikasvatus käesoleva aasta juuli algul ning kahtlustatavatena peeti kinni 49 -aastane Nevzat koos 31-aastase Margaritaga, kes kasvatasid kanepit Narva linnas. Siis konfiskeeriti kokku kaheksakümmend viis kanepitaime.

VNL-Online
22 Juuli 2005
  Kommentaarid