Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Virumaa sai esimese 3-tärni hotelli
Ida-Virumaal asuv Hotell “Narva” tunnistati Majandus- ja Kommunikatsiooni ministeeriumi poolt 1.augustil kolme tärni vääriliseks. Hotelli esindaja sõnul on see esimene 3-tärni hotell nii Narva linnas kui ka kogu Ida-Virumaal.

“Tänu härra Vjatšeslav Šlõki julgele ettevõtmisele ei sõida turistid enam maakonnast ja Narvast lihtsalt läbi. Tänu ligi 90 voodikohale tipptasemel hotellis on neil võimalik leida koht majutamiseks, et nautida puhkust maakonnas ja Narva linnas,” ütles Ida-Viru maavanem Ago Silde.

Silde sõnul ei olnud enne eelmise aasta septembrit võimalik Narvas korraga bussitäit turiste ühte tipptasemel hotelli paigutada. Nüüd saavad turistid peatuda pikemalt ka mujal - mitte ainult piiriületamise järjekorras - et tutvuda kauni Narva linna ja selle kireva ajalooga.

Maavanema sõnul näitab hotelli edukas turundamine kindlalt, et see on leidnud oma koha Ida-Virumaad ja Narvat läbivate rahvusvaheliste turismimarsruutide ja –firmade seas. Hotelli edasise arengu käigus plaanitakse aga luuakse juurde suuremad võimalused konverentsi- ja meelelahutusturismi korraldamiseks.

“Tärnide saamine tähendab hotellile liidripositsioonis püsimist. Kuna Narva Hotell on esimene atesteeritud hotell Ida-Virumaal, oleme ka edaspidi kvaliteedi poolest maakonnas nn näidishotelliks teiste samal tasemel hotellide seas,” ütles Hotell "Narva" tegevdirektor Vadim Senitsenkov.

Senitsenkovi sõnul tõendab tärnideks kvalifitseerimine, et iga inimene leiab ükskõik millises kohas maailmas asuvast kolme-tärni hotellis rahvusvahelisel tasemel teenused ja mugavused. “See on väga oluline just nõudlikule külalisele. Leides eest tuttavad 3-tärni, räägib see ise enda eest milline teenuste kvaliteet hotellis klienti ees ootab.”

"Narva" tegevdirektor peab seda suureks saavutuseks nii maakonna kui ka linna jaoks. Saavutatud tase näitab, et maakond ja Narva linn on kaasaegsed ning arenevad kiires tempos. Alles eelmise aasta 8.septembril avatud hotellis tehakse kõik selleks, et meelitada turiste ja pakkuda neile parimat puhkust.

Senist täituvust peab hotelli juhtkond rahuldavaks. Pärast kvalifitseerimist tuleb nende hinnangul kindlasti rohkem selliseid kliente kelle jaoks on tähtis asutuse prestiiz ja kes hindavad mugavust.

Hotell “Narva” avati pidulikult 8.septembril 2004.a. Hotelli külastanud turistide arv - ligi 2000 inimest - vastab prognoosidele. Hotellis töötab 34 inimest, 51 toas on kokku 87 voodikohta. Viimaste täiendustena paigaldati restorani õhujahutus süsteem, wi-fi tasuta ala ja käivitati on-line broneerimine.

Anti Ronk
05 August 2005
  Kommentaarid