Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Peaminister Ansip nimetas koostööd Antropoviga võimatuks

Peaminister Andrus Ansipi sõnul pole usalduslik koostöö oma vanemate sõidutamise kohta ebapiisavalt selgitusi andnud Robert Antropoviga enam võimalik, kirjutas Postimees.


“Pidasin seda teemat ammendatuks, üha uute asjaolude ilmnemine üllatab mind aga väga,” ütles peaminister Ansip teisipäeva õhtul.


Ansip väljendas Postimehe teatel sügavat pettumust, et politseijuht polnud tema ja siseministriga siiras, kui ei selgitanud juulis puhkenud skandaali ajal, kes ja millega tema vanemad Saaremaalt jaanilaupäeval tagasi tõi.


“Politseipeadirektor pole mulle ega teda usaldanud siseministrile kõike asjasse puutuvat ära rääkinud,” märkis Ansip. Ta nentis, et siseminister Kalle Laanet on Robert Antropovit usaldanud, kuigi ta pole kogu infot edastanud.


Laanetiga teisipäeval kohtunud peaminister lausus, et sellises olukorras pole usalduslik koostöö politseijuhiga võimalik.


“Nüüd, uute ja oluliste seikade ilmnemisel on aga möödapääsmatu üle vaadata kord juba langetatud otsus,” märkis Ansip Antropovi varem esitatud lahumisavalduse kohta.


Laanet ei soovinud teisipäeval Antropovi teemal rääkida. Ta palus pressiesindajal edasi öelda, et juhtumi täpsete asjaolude väljaselgitamisega tegeleb siseministeeriumi siseauditi osakond.


“Esialgse prognoosi järgi otsustatakse distsiplinaarmenetluse alustamine hiljemalt neljapäevaks,” ütles siseministeeriumi pressiesindaja. BNS


17 August 2005
  Kommentaarid