Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti äriseadustik saab 10-aastaseks
Homme, 2. septembril korraldab Justiitsministeerium koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Notarite Koja ja Advokatuuriga Radisson SAS hotellis konverentsi tähistamaks äriseadustiku kümnendat aastapäeva.

Konverentsi avab peaminister Andrus Ansip ning seejärel kõneleb justiitsminister Rein Lang Eesti äriõigusruumi konkurentsivõimest.

"Hinnates täna äriseadustiku lähtealuseid, tuleb asuda seisukohale, et tegemist oli kindlasti õigete valikutega, veel enam - just need valikud panid aluse meie tänasele majanduslikule arengule ja välisinvesteeringute jätkuvale tasemele,"
sõnas justiitsminister Rein Lang. "Meie majandus kasvab ligikaudu 7% aastas, erinevad prognoosid ennustavad sellist kasvu vähemalt 2007. aastani. Eesti on maailmas majandusvabaduselt neljandal kohal. Vaatamata oma väiksusele on Eesti välisinvestoritele üks atraktiivsemaid riike, Eesti majandusse investeeritakse aasta-aastalt järjest suuremaid summasid. Suur osa selles edus on kindlasti ka Eesti äriõiguse paindlikkusel."

Konverentsil annavad senisele ärikeskkonna arengule oma ettekannetes ja diskussioonide käigus hinnangu ka suur- ja väikeettevõtjate, kohtunike, notarite, advokaatide ja õigusteadlaste esindajad ning ühtlasi jagavad oma nägemust Eesti äriõiguse edasisest arengust.

Ave Mellik
01 September 2005
  Kommentaarid