Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Julgestuspolitsei on tabanud hulgaliselt halvas tehnilises korras veokeid
9. ja 12. septembril korraldas Julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talitus Iklas ning Jõgeva maakonnas koostöös kohalike prefektuuridega raskeveokite ja ühistranspordi kontrollimisele suunatud politseioperatsiooni, mille käigus tabati 14 raskeveokit ja kaks bussi, mis ei vastanud tehnilistele nõuetele.

"Eesti teedel liigub hirmuäratavalt palju halvas tehnilises korras veokeid ja busse. Enne kui mõni traagiline õnnetus juhtub, peaksid transpordiettevõtjad arvestama suurema vastutusega kaasliiklejate ja reisijate turvalisuse ning keskkonna ees," ütles julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talituse vanemkonstaabel Priit Tuuna.

Kahe päeva jooksul kontrollis Julgestuspolitsei 77 raskeveokit, millest 14 ei vastanud tehnilistele nõuetele ning 9 olid nii halvas korras, et saadeti erakorralisele tehnolülevaatusele. Iklas ei lubatud kahel Leedu veokil halva tehnoseisundi tõttu Eestisse siseneda.

Kahe päeva jooksul kontrollis liiklusjärelevalve talitus 11 bussi, millest kaks koolibussi ei vastanud tehnilistele nõuetele ning kõrvaldati liiklusest.

VNL-Online
13 September 2005
  Kommentaarid