Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseikool tähistab oma 15.sünnipäeva
Täna, 23. septembril tähistab Paikuse politseikool oma 15. sünnipäeva. Lisaks sellele antakse lõpudiplomid 17-le uuele politseiametnikule ning oma uksed avab äsjavalminud koolimuuseum.

"Politsei on olnud teerajajaks Eesti haridussüsteemis ja käivitanud kompetentsuspõhise haridusmudeli. See süsteem toetab lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktiliste oskuste omandamist," ütles politseipeadirektor Raivo Aeg.

15. aastapäeva sündmused Sisekaitseakadeemia politseikolledži politseikoolis algavad muuseumi avamisega kell 10.30 II õppekorpuse II korrusel. Aastapäevaaktus algab kell 11.00.

"Mul on hea meel, et politseikooli sünnipäeval saab Eesti Politsei oma ridadesse 17 uut kolleegi. Iga uus politseinik on pikisilmi oodatud, sest politsei töö ei saa kunagi otsa," sõnas Aeg.

Täna antakse lõputunnistus üle 6 nais- ja 11 meespolitseinikule. 17 lõpetajast suunduvad 7 tööle Lääne politseiprefektuuri, 4 Põhja politseiprefektuuri, 3 Lõuna politseiprefektuuri, 2 Ida politseiprefektuuri ja 1 julgestuspolitseisse.

Tänane pidulik aktus paneb punkti juba aprillis Paikusel alustatud aastapäeva tähistamisele, kui koolis korraldati lahtiste uste päev.

Aastapäevaaktusest võtavad osa siseminister Kalle Laanet, politseipeadirektor Raivo Aeg, Sisekaitseakadeemia rektor Priit Männik, politseiasutuste esindajad, endised direktorid ja töötajad ning politseikooli esimese lennu lõpetajad.

Kadri Põldaru

23 September 2005
  Kommentaarid