Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Alustab Tööturuameti infotelefon 15501
Täna, 16.01.2006, kell 9.00 alustab tegevust Tööturuameti infotelefon 15501. Infotelefon on avatud tööpäeviti 9.00-17.00. Infotelefon on mõeldud nii töötutele, tööotsijatele ja tööandjatele saamaks informatsiooni kõige selle kohta, mis seostub tööturu ja töötajatega.

Teavet saab selle kohta, millised dokumendid peavad töötul arvelevõtmiseks kaasas olema, mida peab tegema, et taotleda töötuskindlustushüvitist, tööturukoolitust või palgatoetust. Informatsiooni saab kõikide Tööturuameti poolt pakutavate teenuste kohta. Samuti saab inimene esmast informatsiooni välismaal töötamise kohta. Samas ei ole tegu töösuhete osas nõuandva telefoniga.

Tööturuameti peadirektor Tiina Ormisson: " Infotelefon on osaks tööturuameti teeninduse kliendisõbralikumaks muutmisest. Inimestel peab olema võimalus saada informatsiooni riigi poolt pakutavate erinevate tööturuteenuste kohta, seda veel eriti uue tööturuteenuste ja -toetuste seaduse valguses."


Erko Vanatalu
16 Jaanuar 2006
  Kommentaarid