Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Vaivara vallavalitsusel on plaanis aastaks 2012 katta projektide ja hoolduskavadega kõik valla asumid ja väärtuslikud maastikud
Vallavalitsus alustas 2005. aastal valla territooriumil maastiku haljastusprojektide ja hoolduskavade teostamist . Valminud on Vaivara maastikukaitseala ning Sinimäe aleviku haljastusprojekt ja hoolduskava. Käesoleval aastal valmib sama Olgina aleviku kohta .

"See, et Balti riike läbiva Hansatee äärde jäävast 3000 turismiobjektist peetakse parimaks Sinimägesid on suur tunnustus ka meie siin tehtud tööle," ütles Vaivara vallavanem Veikko Luhalaid. "Samas soovime, et kogu meie vald oleks koht, kus on kena elada ja kuhu oleks tore külalisi kutsuda."

Plaanis on aastaks 2012 katta projektide ja hoolduskavadega kõik valla asumid ja väärtuslikud maastikud.

"Oluline osa projektide realiseerimisel on kaasata meie valla kõik kodumajapidamised, asutused ja ettevõtted," ütles vallavalitsuse keskkonnakaitseinspektor Helmi Kaljurand, lisades, et selleks on MTÜ Maarahvaselts Vanatare alustanud talviste koolitusprogrammidega.

Juba on läbi viidud ilupuude ja -põõsaste kujunduslõikuse koolitus 25-le inimesele.

Plaanis on viljapuude ja -põõsaste kujunduslõikus ja hooldus ning biolagunevate ainete komposteerimise koolitus. Sarja lõpetab praktiline koolitus kevadel - haljastuse rajamine ja hooldus.

Homme, 27.jaanuaril toimub MTÜ Maarahvaselts Vanatare seltsimajas Laagnal koduaedade kujundamise kursus.

Alar Tasa
26 Jaanuar 2006
  Kommentaarid