Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Sel laupäeval, 4. märtsil jõuab Rakverre esmakordselt Noortebänd 2006 võistlus
Sel laupäeval, 4. märtsil, jõuavad lõpule Noortebänd 2006 Üle- Eestilised eelvoorud ning peale viimast eelvooru saavad kindlaks kõik 8 ansamblit, kes pääsevad eelvoorudest Raplast, Tartust, Tallinnast ning Rakverest esinema finaalkontserdile, mis leiab aset Tallinnas 17.märtsil algusega 17:00 klubis Hollywood.

Rakveres astuvad võistlustulle kuus ansamblit- Embrion, Nakovalnja, Captain Rock Hard and Master Bates, These Broken Remains, Split Mind ning Thiksplat, kellest kaks pääsevad edasi finaali. Külalisesinejana astub üles noore publiku seas tuntud Leech ning Rakvere Esteetika- ja Tantsukool. Õhtuid veab eest sportlik ning energiline Madis Malk.

Rakverre jõuab Noortebändi võistlus esmakordselt ning korraldajad ootavad kaasa elama kõiki noori muusikahuvilisi. Eelnevate eelvoorude põhjal võib väita, et selleaastase Noortebändi konkursi tase on kasvanud metsikult kõrgeks, jättes vaid vähestele õnnelikele võimaluse osaleda nii konkursil kui lõpuks finaali pääseda.

Noori ansambleid hindab tuntud muusika ning avaliku elu tegelastest koosnev ˛ürii. Konkursi bände jälgivad ka Eesti suurimate muusikafestivalide, nende hulgas Rabarock ja Õllesummer, korraldajad, et anda meeldejäävatele ansamblitele esinemisvõimalusi suurtel muusikafestivalidel. Peaauhinna on välja pannud Stanford Music, mis on 10 000- kroonine kinkekaart, lisakaks saab võitja salvestada singli Downtown stuudios. Ürituse kordaminekul on käe alla pannud veel Rakvere Linnavalitsus, Rakvere Spordihall, Eesti Kultuurkapital, Hansapanga NPNK Noortepank jt.


Triin Anni
27 Veebruar 2006
  Kommentaarid