Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

President Meri matus möödus politsei jaoks rahulikult
Pühapäeval 26. märtsil president Lennart Meri matuse ajal ei registreerinud politsei Tallinnas suuremaid avaliku korra rikkumisi. Politseioperatsiooni oli kaasatud 1009 korravalvurit.

"Tänan kõiki liiklejaid, kes suhtusid mõistvalt president Meri matusega seotud liikluspiirangutesse ja säilitasid rahu vaatamata ajutistele liiklusseisakutele," ütles politseioperatsiooni üldjuht Põhja politseiprefekt Raivo Küüt. "Läbi selle andsite omapoolse panuse president Meri väärikale ja turvalisele ärasaatmisele."

Politseioperatsiooni juhtis Põhja Politseiprefektuur, operatsioon viidi läbi koostöös Ida, Lääne ja Lõuna Politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei ja Julgestuspolitsei ametnikega. Kaasatud oli ka Sisekaitseakadeemia kadetid.

Lisaks politseile aitas Tallinnas turvalisust tagada Kaitsepolitsei, Kiirabi, Päästeamet, Piirivalve ja Tallinna linnavalitsus. “Tänan kõiki ametkondi sujuva koostöö eest,” ütles Põhja politseiprefekt Raivo Küüt.

Reedest kuni pühapäevani osales politseioperatsioonis kokku 1283 politseinikku.


Harrys Puusepp
27 Märts 2006
  Kommentaarid