Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Post järgib tava ja suundub metsa istutama
23. mail heidavad Eesti Posti ja Eesti Noorte Looduskaitse Ühingu inimesed peast töömõtted ja suunduvad varahommikul metsa istutama.

Viimased viis aastat on Eesti Post lisaks igapäevatööle hoidnud elus kahte tava: kevadist metsaistutamist ja suvist rattaretke, mille mõlema märgusõnaks on puhas õhk ning kvaliteetsem elu- ja töökeskkond. Kuna suur osa Eesti Posti töötajaid – ligi 1000 kirjakandjat teeb oma igapäevast tööd välitingimustes, on eelneval meie ettevõtte silmis suur tähtsus.

„Viis aastat tagasi sai Eesti Postis alguse uus tava - saada ja olla Sinasõber loodusega. Eesmärgiks seati esimese üheskoos metsaminekuga istutada vähemalt üks puu iga postitöötaja nimel. See eesmärk täideti mitmekordselt ja tulemuseks oli, et mulda sai puu ka iga postitööaja pereliikme eest.” Tänavu alustame istutamist Eesti Posti sõprade nimel tutvustas lennukat plaani Eesti Posti kvaliteedidirektor Maire Lodi. Sõpradena on metsa kaasa kutsutud ENLÜ liikmed. Seekordsel metsaistutamisel on plaanis minna tere ütlema ka viis aastat tagasi istutatud puudele.


Terje Puusepp
22 Mai 2006
  Kommentaarid