Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lennuvälja uued katastriüksused ootavad kinnistusraamatusse kandmist
Esmaspäeval ja teisipäeval registreeris riik maakatastris uued maatükid Rakvere Lennuvälja linnaosa tulevases elamu- ja ettevõtluspiirkonnas ning need on nähtavad ka Maa-ameti katastrikaardil.

See tõi oluliselt lähemale arendustegevuse alguse Lennuvälja piirkonnas - Rakvere Linnavalitsusel jääb nüüd vaid oodata uute katastriüksuste registreerimist Viru Maakohtu kinnistusosakonnas ehk kinnistusraamatusse kandmist, et ametlikud toimingud arendajate leidmiseks võiksid alata.

Ehkki spetsialistide esialgse oletuse järgi võib kinnistusraamatusse kandmine toimuda umbes kuu aja jooksul, pole see võimalikele investoritele mingiks takistuseks huvi ilmutamisel juba praegu. Kuni kinnistusraamatusse kandmiseni on kõigi nende uute katastriüksuste andmete juures kirjas üks ja sama registriosa number - endise Lennuki tänava sõjaväelinnaku registriosa 3741631/37416.

Enamjaolt uute tänavanimedega aadressidel asuvad katastriüksused kannavad riigi Maa-ameti maainfosüsteemis 21. ja 22. augusti registreerimiskuupäeva.

Otsejuurdepääs Lennuvälja uute katastriüksuste andmetele maainfosüsteemis www.maaamet.ee on Rakvere kodulehe kaudu võimalik alajaotuses Ettevõtja / Arenduspiirkonnad / Lennuvälja (aadress http://www.rakvere.ee/index.php?main=647 ), tänavanimede järgi on võimalik andmeid otsida ka aadressi http://www.rakvere.ee/index.php?lang=est&main=659 kaudu.

Lennuvälja linnaossa mullu määratud uued tänavanimed - Kopteri, Lenduri, Navi, Papiaru, Propelleri, Radari, Tiiviku, Teliku ning nende tulevased asukohad kaardil võib nüüd leida ka riigi kohanimeregistrist http://gmaps.maaamet.ee/knr / , kuhu saab Rakvere veebilehel siseneda alajaotuse Tänane Rakvere / Linnaruum / Tänavad, kohanimed ( http://www.rakvere.ee/index.php?main=650 ) või Tänane Rakvere / Riik Rakveres / Riiklikud registrid Rakvere andmetega ( http://www.rakvere.ee/index.php?main=649 ) kaudu.Jaanus Nurmoja
23 August 2006
  Kommentaarid