Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reformierakonna visioon Eestist viie jõukama Euroopa riigi hulgas kogub toetust
Reformierakonna peasekretär Kristen Michali sõnul on tervitatav Sotsiaaldemokraatliku erakonna programmiline toetus Reformierakonna visioonile viia Eesti viie Euroopa jõukama riigi hulka.

„Me näeme küll erinevaid meetmeid eemärgi saavutamiseks, aga väga meeldiv on leida tuge seatud suure eesmärgi saavutamiseks. Jõukus ning hästi haritud, terved ja ausad inimesed ei ole kuidagi vastuolus, pigem oleks väheusutav, et ilma jõukuseta saaksime pakkuda kõigile soovitavat kvaliteetset haridust või tervishoiuteenust,“ lausus Michal.

„On üsna vähetõenäoline, et vaene ja edutu väikeriik võiks olla rahvusvaheliselt mõjukas ning eeskujuks teistele, nagu Eesti on seda näiteks vaenemapalga või suure majanduskasvuga,“ märkis Kristen Michal.

Reformierakonna visiooni Eestist kui Euroopa viie jõukama riigi hulgas olevast riigist on tutvustatud juba suve lõpust, ning avalikkuse ette on toodud sisejulgeoleku, infoühiskonna, eesti keele kaitse, hariduse, majanduse ja perepoliitika seisukohad.

„Kokkuvõttes pean Sotsiaaldemokraatliku erakonna programmi positiivseks ning loodan, et valimised saavad olema aus võitlus Eesti edasiviimise nimel,” lõpetas Michal.


Henri Arras
22 Oktoober 2006
  Kommentaarid