Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Investeerimishoiusega saab teenida nii aktsiate tõusult kui ka languselt
SEB uue investeerimishoiuse "Aktsianavigaator" investeerimispoliitika lähtub globaalse suurpanga HSBC koostatav strateegiast (HSBC Global Equity Navigator Strategy), mis saab tulu aktsiaturgude hinnatrendidelt. Strateegia koosneb kõikidest olulisematest arenevate turgude aktsiaindeksitest. Kõikides aktsiaindeksites saab teistest sõltumatult olla nii pikk positsioon, mis teenib hinnatõusult, kui ka lühike positsioon, mis teenib hinnalanguselt.

"Investeerimishoius on parim investeerimislahendus, kui börsid on rahutud. Kuna antud investeerimishoius jälgib aktsiate hinnaliikumise trende, võimaldab see ka tänases keerulises turuolukorras tulu teenida", selgitas SEB raha- ja kapitaliturgude divisjoni jaetoodete müügijuht Kai Kutsar. "Lisaks sisaldab strateegia hinnakõikumise kontrolli, mis vähendab selle riski. Seega sobib antud strateegiat kasutav investeering näiteks portfelli aktsiariskide hajutamiseks," lisas ta.

Investeerimishoiuste pikkus 2 aastat, 3 kuud ja 19 päeva.

Investeerimishoiust " Aktsianavigaator" saab vormistada Eesti kroonides ja eurodes. Hoiuste lepinguid saab sõlmida 2. märtsini 2009 SEB internetipangas ja kõikides kontorites üle Eesti. Hoiusumma säilimine on 100% garanteeritud.

Täpsemat informatsiooni uue investeerimishoiuse võimaluste ja intressitingimuse kohta leiab SEB koduleheküljelt www.seb.ee/investeerimishoius.


Kai Kutsar
28 Jaanuar 2009
  Kommentaarid