Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Gruusia parlamendi juht kõneleb Tallinna Ülikoolis Gruusia viimastest arengutest ja reformidest
Bakradze Tallinna Ülikoolis (Uus-Sadama 5, ruum U-218) avaliku loenguga teemal "Georgia's post war challenges and focus on democratic reforms".

Loengus käsitleb David Bakradze Gruusia viimaste aastate arenguid ning Gruusia valitsuse algatatud demokraatia-küsimusi puudutavaid reforme. Muuhulgas puudutab Bakradze oma loengus Vene-Gruusia nn augustisõja tagajärgi ning julgeoleku-küsimusi Euroopa kontekstis.

Loeng toimub inglise keeles (sünkroontõlge eesti keelde).

David Bakradze on Gruusia poliitik ja diplomaat. Bakradze kuulus aastatel 2004—2007 Gruusia parlamenti. 2007. aasta juulist 2008. aasta jaanuarini oli Bakrdze Gruusia konfliktide minister, jaanuarist aprillini välisminister, seejärel juunikuuni eriesindaja NATO ja Euroopa Liidu juures. Alates 2008. aasta juunist on David Bakradze Gruusia parlamendi esimees. David Bakradze viibib Tallinnas Eesti parlamendi kutsel.

16 Veebruar 2009
  Kommentaarid