Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu valib aasta terviseedendajat
Tartu linnavalitsuse tervishoiuosakond kuulutab välja aasta 2008 terviseedendaja valimise, mille eesmärgiks on tõsta esile, tunnustada ja tutvustada tartlastele inimesi, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega ja isikliku eeskujuga on silma paistnud tervislike eluviiside kujundamisel ning levitamisel Tartu linnas.

Aasta 2008 terviseedendaja valimiseks kandidaate võivad esitada nii üksikisikud kui asutused. Vabas vormis argumenteeritud ettepanekud aasta terviseedendaja tiitlile palume esitada tervishoiuosakonnale hiljemalt 9. märtsiks 2009. a elektrooniliselt e-posti aadressil sirje.kree@raad.tartu.ee või paberkandjal Tartu linnavalitsuse tervishoiuosakonnale (Küüni 3, Tartu 51004).

Ettepanek peab sisaldama järgmiseid andmeid: aasta 2008 terviseedendaja kandidaadi andmed (nimi, asutus, ametikoht, kontakt); kandidaadi esitaja andmed (nimi, asutus, ametikoht, kontakt); ettepanek, mis sisaldab kandidaadi poolt tehtud tervist edendava tegevuse kirjeldust.

Tartu Linnavalitsuse tervishoiuosakonna juhataja Sirje Kree sõnul valitakse aasta terviseedendajat Tartus esmakordselt ja sellest on kavas kujundada traditsioon. "Tervislikud valikud ja tervislik eluviis määravad suures osas meie tervise. Kes on need inimesed Tartu linnas, kes on oma eesmärgiks võtnud tervislike eluviiside propageerimise, terviseteabe levitamise ja keda seada teistele eeskujuks - nende nimesid me ootamegi," ütles Sirje Kree.

Tartu linnavalitsuse tervishoiuosakond ja Tartu linna tervisenõukogu valivad esitatud kandidaatide hulgast välja aasta 2008 terviseedendaja.
Aasta 2008 terviseedendaja kuulutatakse välja 18. märtsil Atlantise Konverentsikeskuses Tartu linnavalitsuse poolt korraldataval aastakonverentsil „Tervishoid Tartus - tööandja võimalused töötaja tervise edendamisel".


Lilian Lukka
16 Veebruar 2009
  Kommentaarid