Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tulumaksu deklareerimisel saab kinnistusandmed www.eesti.ee portaalist
Eilsest saab e-maksuametis esitada eelmise aasta tulude deklaratsioone, kus on tänavu oluline muudatus  - kodulaenu võtnud inimestel tuleb sisestada oma kinnistu number. Kinnistu numbrit saavad kodulaenu võtnud inimesed vaadata riigiportaalist www.eesti.ee.

Liikvele on läinud info, et kinnistu numbrit peaks otsima registrite ja infosüsteemide keskuse leheküljelt, kuid kiirem ja mugavam on vaadata oma kinnistu andmeid www.eesti.ee lehe kaudu.

Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse kommunikatsioonijuht Katrin Pärgmäe sõnul leiavad kõik kodulaenu võtjad tasuta kinnistusandmete info riigiportaalist www.eesti.ee. "Kui portaali sisse logida, ja valida lipik "Kodanikule", on esilehe allservas loetelu X-tee teenused. Selle esimese tulba keskelt leiab Kinnistusregistri andmekogu, mis näitab kõiki selle inimesega seotud kinnistuid".

„E-kinnistusraamatust saab vaadata, kes on mõne kinnistu omanik või kas sellega on seotud hüpoteeke, eriõigusi või piiranguid,"  selgitas RIK-i kohturegistrite osakonna juhataja Ingmar Vali. " E-kinnistusraamatu eesmärk on anda inimestele võimalus tutvuda võõraste kinnistute andmetega, mis on oluline näiteks oma kodu soetamisel", lisas Vali. E-kinnistusraamatu leiab aadressilt http://kinnistusraamat.rik.ee.

Samuti on kasutajatel oluline meelde jätta, et nad enne uues aknas veebilehe avamist e-maksuametis oma seisu salvestaksid. "Kui teisel lehel peaks kauem minema ja sessioon 15 minuti pärast aegub, on kasutaja andmed uuel sisse logimisel alles", meenutab Maksu-ja Tolliameti meediasuhete spetsialist Annely Erm.
16 Veebruar 2009
  Kommentaarid